دانلود رایگان کتاب

سلام دوست عزیز
در سلسله کتابهای “خودتوبساز” (که این کتاب اولین قسمت آن است) ما انتظار روند تغییراتی را خواهیم داشت که با انجام درست،بموقع و مستمر تمرینها و اقدامکها، به تدریج شاهد نتایج آن خواهیم بود.

کتاب  “آرامش و نشاط خودتو بساز”

برای دریافت رایگان 4بخش اول و مهم  کتاب ایمیل خود را وارد کنید

 

 

آرامش و نشاط مسلما از پیش نیازهای اصلی هر موفقیتی است . ما با آرامش و نشاط است که میتوانیم به کار و اولویت خود متمرکز شویم و در مسیر موفقیت حرکت کنیم. این دو مقوله نیز کاملا به هم ارتباط مستقیم دارند. وقتی بانشاط هستیم ، میتوانیم به یک آرامش درونی برسیم و وقتی در آرامش هستیم، یک نشاط درونی را تجربه می کنیم. بنابراین گفتیم با آرامش و نشاط میتوانیم بر اهداف و اولویتها و مسیر موفقیت خود متمرکز شویم و داشتن تمرکز از مهمترین خصوصیات افراد موفق است. دارن هاردی در کتاب “اثرمرکب” می گوید: برای موفقیت هیچ معجون معجزا آسا، فرمول مخفی و یا راه حل سریع السیر وجود ندارد بلکه با تمرکز به یک سری از اصول اساسی موفقیت حاصل می‌شود .
حالا میتوانی چهار فصل این کتاب را دانلود کنی و آنرا در زندگی خود پیاده سازی نمایی:

کتاب “آرامش و نشاط خودتو بساز”

برای دریافت 24 صفحه اول و مهم کتاب ایمیل خود را وارد کنید

 

 

چقدر از نقش آرامش و نشاط و اثر آن در سلامتی و عمر طولانی تر مطلع هستید؟

دوستان گرامی یکی از اصولی که سری کتابهای “خودتو بساز” بر آن استوار است این اصل است که تنها کسی که ما میتوانیم برآن کنترل داشته باشیم و در بهترین حالت روی آن تغییر ایجاد کنیم خودمان هستیم. شاید شما هم بسیاری از افراد را دیده باشید که به دلایل مختلف مثل حس دلسوزی،علاقمندی، یا رئیس و مرئوسی با جبر و اصرار و حتی گاهی به دلیل عشق! میخواهند دیگران را تغییر دهند و زمان و انرژی زیادی را هدر میدهند و نتیجه خاصی نمیگیرند. طبق “تئوری انتخاب” دکتر ویلیام گلسر که دکتر علی صاحبی ترجمه بسیار خوب و اقدامات و تالیفات عالی و قابل تقدیر جهت نشر و گسترش آن در ایران انجام داده اند، هیچکس را نمیتوان تغییر داد مگر آنکه خودش بخواهد و ما در بهترین حالت میتوانیم انسانی موفق و رو به جلو باشیم و تغییرات مثبت را در خودمان ایجاد کنیم. تغییر دیگران، شاید زمانی امکان خواهد داشت که با دیدن تمرکز ما برخودمان و مشاهده تغییرات اثربخش ما ، آنها هم به مرور به این باور برسند و خودشان علاقمندانه با مشاهده پیشرفت و ارتقا، و حس و حال خوب، این روال را پیگیری کنند.
بنابر مواردی که گفته شد، وتجارب بسیار خوب و گاه شگفت انگیز و نتایج خوبی که از روشها و تمریناتی که در طول مدت بیش از سه سال صورت گرفته است، بر آن شدیم جمع بندی و تدوینی در این سری کتابها به صورت کاملا علمی و عملی و البته به زبان ساده، و بومی انجام دهیم، بسیار خرسندیم که این موارد را به افرادی چون شما که پرانرژی و پرتلاش در جهت دانش و توانش هر چه بیشتر و تغییرات مثبت قدم برمیدارید و در مسیر اقتدارو موفقیت هستید تقدیم کنیم.

کتاب آرامش و نشاط

برای دریافت کتاب ایمیل خود را وارد کنید

 

و واقعیت آرامش و نشاط طبق تحقیقات علمی چیست؟

فرمول شادکامی خانم لوبومیرسکی چیست؟
همراهان گرامی و ارجمند آیا تاکنون درباره “شادکامی پایدار” شنیده یا خوانده اید و از تحقیقات ارزشمند خانم لوبومیرسکی و تعیین کننده های شادکامی و سهم هریک اطلاع دارید؟پیشنهاد میکنیم اگر به اهمیت و نقش آرامش و نشاط در زندگی واقف هستید و میخواهید شرایط بسیار بهتری را تجربه کنید این کتاب را بخوانید و آنرا در زندگی خود پیاده سازی کنید

کتاب “آرامش و نشاط” خودتو بساز

برای دریافت رایگان 4 فصل مهم و اصلی کتاب ایمیل خود را وارد کنید

 

info@faegh100ra.com

 

هوادار تلاشها و موفقیتهای شما هستیم.آرام و شاد، و بانشاط و در آرامش باشید
و در اوج بدرخشید…

آخرین محصولات