*  
موفقیت بر روی ستون های شکست شکل می گیرد
کارایی اساس بقا است، اما لازمه موفقیت ثمربخش بودن است
موفقیت، مساوی با رسیدن به هدف نیست، بلکه خود سفر است
موفقیت، مساوی با رسیدن به هدف نیست، بلکه خود سفر است
 *

ورود / ثبت نام

فروش بیشتر، با تولید محتوای باکیفیت

مسلم است که تولید محتوای باکیفیت و تبیین بهتر و تبلیغ نویسی مناسب، در موفقیت و سپس  فروش بیشتر یک محصول یا یک اثر و تولیدی و یا شرایط بهتر برای یک فعالیت اثر مستقیم و به سزایی دارد.

محتوا به هر چیزی گفته می شود که پیام شما را میرساند و هر چه این پیام بهتر به مخاطب برسد، آن محتوا با کیفیت تر خواهد بود. تبیین بهتر و با کیفیت تر و جذاب تر این پیام، و کاربردی تر بودن و در واقع حل شدن بهتر و با سهولت تر مساله و مشکل مشتری، برای او ارزشمند خواهد بود و در واقع به ادراک مخاطب، این محتوا با کیفیت تر است.

از سبکها و روشهای جدید فروش، بازاریابی محتوا است. تولید و انتشار محتوای با کیفیت، اثرگذار و ارزشمند مستلزم داشتن دانش و تجربه و همچنین دقت قابل توجه در ادراک و نیاز مخاطب است. یعنی بتوانید خود را جای مشتری و مخاطب ببینید و به نیازها و ادراک مخاطب برسید تا در قدمهای بعدی بتوانید با در نظر گرفتن جایگاه مشتری به نیازهایش پاسخ ویژه و بهتری بدهید و در محتوای معرفی و تبلیغ خود نیز موارد و خواسته های ویژه او را ذکر کنید و حتما در محتوا و محصول هم بطور ویژه به آن بپردازید.

اگر محتوای شما در جهت حل مشکل و نیاز مخاطب کاملا کاربردی و ارزشمند باشد (و نه صرفا شعاری و تبلیغاتی) و پاسخگوی مساله مشتری باشد، این ارزشی که برای او ایجاد شده، باعث اعتبار ویژه و اعتماد و تعلق خاطر خواهد شد و نتیجه و فروش بیشتری را در ادامه به دنبال خواهد داشت.

” کسب و کار” واژه ای است که بسیار رایج و مصطلح است، اما باید بگویم “کار و کسب” واژه بهتر و مناسبتری است. چون باید حتما تلاش و کاری باشد که در نتیجه کسبی حاصل گردد. و هرچه این تلاش و برنامه بهتر و با کیفیت تر باشد و بهتر تبیین گردد و بهتر برنامه ریزی شود در نتیجه کسب درآمد نیز بهتر خواهد بود.این یک امر کاملا بدیهی است و جز بدیهیاتی است که انقدر پیش پا افتاده است که مغفول واقع می شود.

همانطور که می دانیم، امروز شبکه های اجتماعی، بدلیل حضور بالای افراد، جایگاه مناسبی برای تبلیغ نویسی ، تولید محتوا و فروش است. با توجه به “قانون دانه” برای رشد لازم است در جاهای مختلف چندین دانه بکاریم تا حداقل یکی، دوتا از آنها نتیجه بهتری دهند و لازم است حضور مختلف و متنوعی را در جاهای مختلف داشته باشیم، تا محصول و تولید با کیفیت و مطلوب ما دیده شود. سابق بر این، و در زمان گذشته، بسیار اتفاق می افتاد که مثلا یک فرد عادی در یک محله و یا بازارچه و یا زیر یک پل آوازی می خواند و بعد مردم گوش می دادند و معروف می شد اما در حال حاضر این طور اتفاقها نادر است و افراد مستعد و تولیدات با کیفیت باید از مجاری مختلف و در شرایط و مسیرهای متنوع ، باکیفیت ارائه . عرضه شوند تا شاید با مزیتهای رقابتی ویژه ، دیده شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *